bizuteria
CiepełkoBransoletka wykonana z trzech plecionych sznureczków o łącznej szerokości 2 cm. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 16 cm natomiast z łańcuszkiem regulującym 23 cm.

Lato


Bransoletka wykonana z trzech skręcanych sznureczków z czego każdy z nich ma 6mm, łączna szerokość bransoletki to 2 cm. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 20 cm.

Karnawałowa


Piękna bransoletka w brązowym kolorze wykonana z skręcanego sznureczka, długość bransoletki wraz z zapięciem to 20 cm.Zawieszka jest wymiarów 2x1 cm.

Sowa


Piękna bransoletka wykonana z skręcanego sznureczka o całkowitej długości wraz z zapięciem 20 cm.Zawieszka ma wielkość 2,5x1,7 cm.

Nadzieja


Piękna bransoletka wykonana z skręcanego sznurka, długość bransoletki wraz z zapięciem to 20 cm natomiast wielkość zawieszki to 1,2x1 cm.

Baletnica


Piękna bransoletka wykonana z czerwonego plecionego sznureczka.Długość bransoletki to 19 cm jednak ma ona regulowane zapięcie dzięki czemu można ją regulować do 26 cm.Wielkość zawieszki to 2x1 cm.

Niedzielny spacer


Piękna bransoletka wykonana z trzech skręcanych sznureczków o łącznej szerokości 2,5  cm.Szerokość każdego z nich to 7 mm.Długość bransoletki wraz z zapięciem to 21 cm.

Słoneczna plaża


Bransoletka pleciona z trzech sznureczków które łacznie mają szerokść  2 cm. Długość bransoletki wraz  z zapięciem to 21 cm.

Sytuacja wymaga powagi


Piękna bransoletka pleciona z czterech sznureczków w odcieniach brązu i beżu.Szeroość bransoletki to lekko ponad 1,5 cm natomiast długość wraz  z zapięciem to 20 cm.

Noc kairu


Bransoletka wykonana z skręcanego sznureczka o długości wraz z zapięciem 20 cm. Zawieszkę w tej bransoletce tworzy kamień noc kairu i blaszka z napisem ‘image’.wielkość kamienia i blaszki to 1,5x1,8 cm.

Głodomor


Bransoletka wykonana z pięknego bordowego sznureczka  o szerokości 7 mm. Dlugość bransoletki  wraz z zapięciem to 20 cm natomiast wielkość zawieszki to 2x1,5 cm.

Odrobinę zieleni


Bransoletka wykonana z trzech skręcanych sznureczków o łącznej szerokości  2 cm.Dlugość bransoletki wraz z zapięciem to 21 cm.

Brązak


Piękna bransoletka w brązowej intoonacji o szerokości 2 cm. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 21 cm.

Cukierkowa


Bransoletka wykonana z trzech sznureczków o szerokości 1 cm.Długość bransoletki wraz z zapięciem to 21 cm.

Uwięziony ptaszek


Bransoletka wykonana z trzech plecionych sznureczków o szerokości 2 cm.Długość bransoletki wraz z zapięciem to 19 cm natomiast z zapięciem regulującym 27 cm. Wielkość zawieszki to 3x1,5 cm.

Imbryczek


Piękna bransoletka wykonana z plecionego sznureczka  o szerokości 7 mm.Długość bransoletki wraz z zapięiem to 20 cm natomiast wielkość zawieszki to 2,5x2 cm.


Pudrowa

 


Bransoletka wykonana z 3 rodzajów rzemyka na przemian ze sobą plecionych z miedzianą zawieszką w kształcie klucza. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 19 cm.

Big Heart

 

Bransoletka wykonana z czerwonych plecionych sznureczków których szerokość wynosi około 2 cm z dodatkiem pięknej miedzianej zawieszki o wymiarach 2,5x3 cm. Długość bransoletki wraz z zapięciem to bez łańcuszka 18 cm a z łańcuszkiem regulującym 26 cm.

Lniana

 

Piękna bransoletka wykonana z sznureczków lnu zapleciona w warkocz o szerokości centymetra.
Bransoletka dodatkowo upiększona jest zawieszką miedzianą z kłódką. Długość bransoletki wraz z
zapięciem to 20 cm.

Multi miusic

 

Bransoletka wykonana z satynowych sznureczków w bardzo intensywnych kolorach przygaszona
miedzianą zawieszką w kształcie nuty. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 20 cm. Zapięcie jest
regulowane około 2 cm.

Lustrzane serceBransoletka wykonana z plecionego,czerwonego sznurka o szerokości około centymetra. Jej
dodatkowym atutem jest piękne błyszczące serduszko. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 20
cm.

Poważnie się zrobiłoBransoletka wykonana z trzech plecionych sznureczków w stonowanych kolorach.Szerokość
bransoletki to 2 cm natomiast długość wraz z zapięciem to 21 cm.

PrzejrzyścieBransoletka wykonana z trzech plecionych sznureczków o łącznej szerokości 2 cm. Długość
bransoletki wraz z zapięciem to 18 cm natomiast z łańcuszkiem regulującym 26 cm.

Stonowana damaBransoletka wykonana z trzech plecionych sznureczków o łącznej szerokości 2 cm. Bransoletka dodatkowo posiada miedzianą zawieszkę o wielkości 3x1 cm. Długość bransoletki z zapięciem to 18 cm, natomiast z łańcuszkiem regulującym 25 cm. 

Koralikowa
Bransoletka wykonana z plecionego sznureczka na którego końcu wiszą koraliki, noc kairu (10 mm),
opal (4 mm) i marmur(8mm).Długość bransoletki z zapięciem to 17,5 cm natomiast z łańcuszkiem
regulującym 25 cm.


Pomarańczka
Bransoletka wykonana z trzech sznurczków z czego 2 to plecione łącznie o szerokości centymetra.
Długość bransoletki wraz z zapięciem to 21 cm.


Rożowy marynarz-na torbę
Broszka przeznaczona raczej na torbę ze względu na swój rozmiar, wykonana z tasiemek.Długość
broszki wraz z perełkami to 8 cm natomiast szerokość to niecałe 9 cm.

Fioletowy złociak-na torbę


Broszka przeznaczona ze względu na swe rozmiary raczej do torebki.Broszka wykonana jest z
tasiemek satynowych,szerokość broszki to 10 cm a wysokość calkowita to 7 cm.

Na rower!


Bransoletka jest wykonana z trzech różnych plecionych sznureczków o całkowitej długości 17,5 cm natomiast z zapięciem regulującym  24,5 cm. Bransoletce nadaje urok miedziany rowerek. Szerokość bransoletki to około 2,5 cm.Pani Trąbka:


Bransoletka jest wykonana z trzech różnych plecionych sznureczków o całkowitej długości 17,5 cm natomiast z zapięciem regulującym  24,5 cm. Bransoletce nadaje urok miedziana trąbka. Szerokość bransoletki to około 2,5 cm.

Indyjska:

Bransoletka wykonana częściowo metodą sutażu, głównie z karneolu, korala i marmuru. Centralny element ma szerokość 5 cm i wysokość 6 cm. Całość bransoletki bez łańcuszka regulującego to 16,5 cm.Słoneczny poranek:


Piękna bransoletka z plecionych sznurków, idealnie nadająca się na każdą okazję.Bransoletka ma długość 21 cm wraz z zapięciem.Na szczęście:Bransoletka wykonana z plecionego sznurka z miedzianą koniczynką. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 20 cm.

Pomieszaniec poplątaniec:
 

Bransoletka wykonana z plecionych sznureczków,zachowana w ciemnej intonacji. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 21 cm natomiast szerokość bransoletki wynosi 2 cm.Sen:

Bransoletka wykonana z różnych rodzajów sznureczków w bardzo delikatnych kolorach. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 19 cm, bransoletka ma niecały centymetr szerokości.

Orient:


Piękna bransoletka w kolorze czekolady z miedzianą zawieszką. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 20 cm natomiast szerokość sznurka to 1 cm.
Lawendka:Piękna bransoletka w srebrno fioletowych odcieniach o szerokości 1 cm i długości wraz z zapięciem 17 cm.

Przeplatana:


Piękna bransoletka wykonana z plecionych sznurków, delikatna a zarazem bardzo zdecydowana.Szerokość bransoletki to 2 cm, natomiast długość wraz z zapięcie 20,5 cm.


Snake:
 

Bransoletka wykonana z miedzianego łańcuszka i rzemyków w pięknych,ciepłych kolorach.Długość bransoletki z zapięciem to 21 cm.
Głęboka zieleń:

 
Bransoletka wykonana z plecionych sznurków, piękna zieleń nadaje jej jedynego w swoim rodzaju wyglądu. Długość bransoletki wraz z zapięciem to 21 cm.
Różowo mi!


Bransoletka wykonana z plecionek różnych sznureczków w pięknych żywych kolorach. Długość bransoletki to 19 cm.
Kolorowo pastelowo:


Bransoletka wykonana z różnych rodzajów sznurków, połączenie żywego niebieskiego z pastelami. Idealna na każdą okazję. Całkowita długość bransoletki to 18,5 cm.
Dżinsowa:


Bransoletka przeplatana z trzech grubych sznurków w szarym kolorze na których znajduje się sardonyks, szerokość bransoletki to 2 cm natomiast długość wraz z zapięciem to 21 cm.

Serce:


Bransoletka wykonana z czerwonego plecionego sznurka z miedzianym serduszkiem. Szerokość bransoletki to niecały cm natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.

Koniczynka


Bransoletka wykonana z szarego plecionego sznurka z miedzianą koniczynką. Szerokość bransoletki to niecały cm natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.


Zapomniana jesień:


Piękna bransoletka pleciona ze sznureczków, całkowita jej długość z zapięciem regulującym to 21 cm, natomiast szerokość  to 2 cm.

Bordziaki:


Bransoletka jest wykonana z trzech różnych plecionych sznureczków o całkowitej długości  21 cm. Szerokość bransoletki to około 2,5 cm.

Nuta


Bransoletka wykonana z zielonego plecionego sznurka z miedzianą nutą.Szerokość bransoletki to niecały cm natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.

Magiczny klucz:


Bransoletka wykonana z jasno zielonego plecionego sznurka z miedzianym kluczem. Szerokość bransoletki to niecały 1 cm, natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.


Wish


Bransoletka wykonana ze złotego plecionego sznurka z miedzianą blaszką. Szerokość bransoletki to niecały 1 cm natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.

Marynarska:


Piękna bransoletka pleciona ze sznureczków,całkowita jej długość z zapięciem regulującym to 21 cm, natomiast szerokość  to 2 cm.

Spokój:


Piękna bransoletka zrobiona z plecionych sznureczków w bardzo uniwersalnych kolorach ,całkowita długość bransoletki wraz z zapięciem regulującym to 21 cm, natomiast szerokość  to 2 cm.

Zimowa:Piękna bransoletka pleciona ze sznureczków w zimnych odcieniach, całkowita jej długość z zapięciem regulującym to 21 cm, natomiast szerokość  to 2 cm.


Bajkowa:Piękna bransoletka pleciona ze sznureczków w stonowanych kolorach,całkowita jej długość wraz z zapięiem regulującym to 21 cm, natomiast szerokość  to 2 cm.

Majtek na statku:


Piękna bransoletka wykonana z plecionych sznureczków,szerokość bransoletki to niecały 1 cm natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.

Niebieska perła


Bransoletka wykonana z intensywnego niebieskiego  plecionego sznurka z miedzianą zawieszką na której jest perełka.Szerokość bransoletki to niecały centymetr natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.


Paparazzi


Bransoletka wykonana z bordowego  plecionego sznurka z miedzianą zawieszką w kształcie aparatu. Szerokość bransoletki to niecały cm natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.


Patataj


Bransoletka wykonana z granatowego  plecionego sznurka z miedzianą zawieszką w kształcie konika. Szerokość bransoletki to niecały centymetr, natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.


Ropucha


Piękna bransoletka z plecionych sznurków idealnie nadająca się na każdą okazję. Bransoletka ma długość 21 cm wraz z zapięciem,natomiast jej szerokość to około 2,5 cm.


Równowaga


Piękna bransoletka wykonana z bardzo delikatnych plecionych sznureczków, szerokość bransoletki to niecały 1 cm natomiast długość wraz z zapięciem to 20 cm.


Złotka


Piękna bransoletka z plecionych sznurków idealnie nadająca się na każdą okazję. Bransoletka ma długość 21 cm wraz z zapięciem.


Wakacyjna


Piękna bransoletka wykonana z bardzo delikatnych plecionych sznureczków,szerokość bransoletki to około 1,5 cm natomiast długość wraz z zapięciem to 21 cm.2 komentarze:

 1. jestem pod wielkim wrażeniem!
  świetna jest ta z sową oraz z Aparatem <3
  prze piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne
  Musze kupić sobie chodź jedną.
  Prześliczne ♥

  OdpowiedzUsuń